Nr oferty KO07116
Liczba pokoi 2
Piętro / Liczba pięter 1 /2
Cena za m² 16521.74
Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na osiedlu "Osiedle Pomarańczowe", ul. Ujeścisko, wybudowane przez Polnord Dom w 2004 roku. Przy budynku mini park z miejscem zabaw dla dzieci.
Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z Centrum (10 minut autem poza szczytem), w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu przystanek autobusowy i pętla tramwajowa. Wokół znajduje się w pełni rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa (w tym Biedronka, Lidl, Żabka, poczta i inne punkty). W najbliższej okolicy także szkoły, przedszkola, itp.
Budynek 3-kondygnacyjny, w zacisznej lokalizacji, na klatce tylko 4 lokale mieszkalne, po 2 mieszkania na piętrze, klatka schodowa zadbana.
W skład mieszkania wchodzą:
- duży salon z aneksem kuchennym (ok. 31m2) i balkonem, na podłodze merbau, ekspozycja południowo-zachodnia, aneks kuchenny bez zabudowy, w aneksie na podłodze terakota,
- sypialnia ekspozycja wschodnia, podłoga merbau, szafa w zabudowie,
- łazienka, całość glazura, terakota, wanna,
- przedpokój z szafą w zabudowie, terakota,
- ściany gładzone.
Możliwość zakupu garażu o powierzchni 31 m2 pod budynkiem – cena do uzgodnienia.
Wydanie do uzgodnienia.
Miłe sąsiedztwo, zadbany teren wokół budynku są dodatkowym atutem.
Mieszkanie idealne dla singla lub pary.
| Ogólne warunki | |
|---|---|
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 760 000 PLN |
| Pow. całkowita: | 46.00 m² |
| Cena za m²: | 16 522 PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Piętro: | 1 |
| Liczba pięter: | 2 |
| Opis budynku | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Stan budynku: | Do odświeżenia |
| Bezpieczeństwo | |
| Standard | |
| Rodzaj ogrzewania: | C.o. miejskie |
| Balkon: | Balkon |
| Internet: | --- |
| Umeblowane: | Nie |
| Liczba poziomów: | 1 |
| Piwnica: | --- |
| Pomieszczenia | |
| Kuchnia: | Aneks kuchenny |
| Kuchnia z oknem: | Tak |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Parking/Garaż | |
| Parking: | Ogólnodostępny |
| Garaż: | Pod budynkiem |